Секретар РНБО Данилюк прийняв делегацію Пентагону

<span>Україну відвідала делегація </span><span lang="UK">м</span><span>іноборони США</span> — Секретар РНБО Данилюк прийняв делегацію Пентагону
Україну відвідала делегація м іноборони США
Українська сторона звернула увагу американських партнерів на активну мілітаризацію Росією Чорноморського регіону Об этом сообщает aspekty.in.ua со ссылкой на СМИ.


Секретар РНБО Олександр Данилюк зустрівся з делегацією Пентагону на чолі з директором відділу країн Балканського, Кавказького і Чорноморського регіону Офісу заступника міністра оборони США з питань політики Катрін Сендак.


Про це у понеділок повідомляє пресслужба РНБО.


У ході зустрічі сторони обговорили перспективи співробітництва у сферах безпеки і оборони, зокрема, в питаннях розвитку Збройних сил України, кібербезпеки, логістики, проведення комплексного огляду сектору безпеки та підготовки документів стратегічного планування в цій сфері. Крім того, погодилися за необхідності поглиблювати співпрацю в підготовці українських військових.


«Катрін Сендак запевнила в готовності США і надалі надавати всебічну допомогу Україні на шляху імплементації оборонної реформи», — йдеться в повідомленні.


У той же час, українська сторона звернула увагу американських партнерів на активну мілітаризацію Росією Чорноморського регіону.


Сторони домовилися, що ситуація в цьому регіоні становить загрозу безпеці не тільки України, але і всього євроатлантичного регіону.


Нагадаємо, секретар Ради нацбезпеки Олександр Данилюк сьогодні провів нараду щодо інформаційної безпеки.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/sekretar-rnbo-danilyuk-priynyav-delegaciyu-pentagonu-608221.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя